Rstudio for architecture AB

Första Långgatan 21
SE-413 27 GÖTEBORG
Org.nr: 556806-9214
+46 (0) 31-762 00 80
info@rstudio.se

Arbeta hos oss?

Vi är ständigt på jakt efter nya engagerade och kreativa medarbetare som är sugna på att vara med och förändra staden med oss. Om du har ett driv i att vilja vara med och påverka människors vardag, att diskutera de stora och de små frågorna så skall du hänga med oss in i en inspirerande framtid!
Praktik
Vi är även på regelbunden jakt efter hungriga praktikanter, vanligtvis 6 månader med förlängning till 12 månader.
Är du en driven, utåtriktad och lyhörd person som gillar utmaningar är du mer än välkommen med din spontanansökan till oss!

Medarbetare

Sofia Andersson

Arkitekt MSA | Delägare | BREEAM AP

sofia.a@rstudio.se
+46 (0) 733 71 93 23

Guisli Benito

Arkitekt SAR/MSA | Gruppchef

guisli.b@rstudio.se
+46 (0) 701 41 48 97

Olof Bern Antonsson

Arkitekt MSA

olof.ba@rstudio.se
+46 (0) 762 60 38 87

Carl Birath

Arkitekt | Delägare | Vice VD | Marknad

carl.b@rstudio.se
+46 (0) 709 68 80 66

Johannes Ellebrant

Arkitekt MSA

johannes.e@rstudio.se
+46 (0) 730 23 46 99

Clara Frick

Praktikant

clara.f@rstudio.se
+46 (0)

Magnus Gillström

Ingenjör

magnus.g@rstudio.se
+46 (0) 703 76 35 15

Simon Hasselblom

Arkitekt MSA

simon.h@rstudio.se
+46 (0) 705 09 71 31

Aime Hellrand

Arkitekt MSA

aime.h@rstudio.se
+46 (0) 737 75 60 24

Jonas Häggström

Ingenjör | Delägare | Kontorschef

jonas.h@rstudio.se
+46 (0)72 397 07 68

John R Johanson

Arkitekt SAR/MSA | Grundare | VD

jrj@rstudio.se
+46 (0) 703 12 72 65

Tim Johanson

Projektutvecklare

tim.j@rstudio.se
+46 (0) 762 69 34 37

Anton Josefsson

Byggnadsingenjör

anton.j@rstudio.se
+46 (0) 730 27 06 05

Anna Liebert

Ekonomi

anna.l@rstudio.se
+46 (0) 709 43 87 86

Ulf Liebert

Ekonomi

ulf.liebert@injection.se
+46 (0) 708 36 36 90

Edwina Carballo Molina

Byggnadsingenjör

edwina.m@rstudio.se
+46 (0) 735 02 08 57

Johan Nordvall

Arkitekt SAR/MSA

johan.n@rstudio.se
+46 (0) 730 75 12 91

Cecilia Oldenqvist

Arkitekt MSA

cecilia.o@rstudio.se
+46 (0) 735 52 56 14

Rajaâ Oufares

Arkitekt MSA

rajaa.o@rstudio.se
+46 (0) 732 44 72 02

Parisa Pour

Inredningsarkitekt | Arkitekt MSA

parisa.p@rstudio.se
+46 (0) 708 24 48 42

Anton Samsson

Arkitekt MSA

anton.s@rstudio.se
+46 (0) 708 94 08 47

Gabriela Stojanovska

Arkitekt MSA

gabriela.s@rstudio.se
+46 (0) 721 60 80 28

Niranjan Tamrakar

Arkitekt MSA

niranjan.t@rstudio.se
+46 (0) 704 30 34 22

Linda Tedsdotter

Administratör

linda.t@rstudio.se
+46 (0) 31-762 00 80

Carl-Johan Viklund

Arkitekt MSA | Delägare | Marknad

carl-johan.v@rstudio.se
+46 (0) 703 12 79 70

Rasmus Warfvinge

Arkitekt MSA

rasmus.w@rstudio.se
+46 (0) 725 72 44 55