Skip to main content

Varmt välkommen att kontakta oss!

Har du ett fastighetsprojekt som skall starta? Eller en befintlig byggnad du vill förädla?
Önskar du ett trivsamt inredningskoncept för ditt kontor, butik eller restaurang?
Kontakta någon av oss nedan så hjälper vi dig.

Vårt kontor är beläget i Masthugget i Göteborg. Vi jobbar med projekt både i Sverige och internationellt. Vår styrka är att vi har olika härkomst och bakgrund i varierande åldrar, som ger en bredd  och variation i vårt kunnande. Tillsammans har vi både erfarenhet, spetskompetens och nytänkande.

Rstudio for architecture AB
Första Långgatan 21
SE-413 27 GÖTEBORG

+46 (0) 31-762 00 80
info@rstudio.se

Läs mer om vår studio

Se våra projekt

KONTAKT TILL MEDARBETARE

Sofia Andersson

VD | Arkitekt MSA | Partner | BREEAM AP

sofia.a@rstudio.se
+46 (0) 733 71 93 23

Mathias Arnlinder

Inredningsarkitekt SIR/MSA | Marknad

mathias.a@rstudio.se
+46 (0) 734 02 98 97

Olof Bern Antonsson

Arkitekt SAR/MSA

olof.ba@rstudio.se
+46 (0) 762 60 38 87

Carl Birath

Carl Birath

vVD | Arkitekt MSA |Partner

carl.b@rstudio.se
+46 (0) 709 68 80 66

Mirian Ehrenberger

Arkitekt MSA

mirian.e@rstudio.se
+46 (0) 705 12 41 60

Magnus Gillström

Byggnadsingenjör

magnus.g@rstudio.se
+46 (0) 72 329 93 00

Bjarte Haavaag

Senior retail architect

bjarte.h@rstudio.se
+46 (0) 70 593 33 45

Simon Hasselblom

Simon Hasselblom

Arkitekt SAR/MSA

simon.h@rstudio.se
+46 (0) 735 09 71 31

Aime Hellrand

Arkitekt SAR/MSA

aime.h@rstudio.se
+46 (0) 737 75 60 24

John R Johanson

Arkitekt SAR/MSA | Grundare |

jrj@rstudio.se
+46 (0) 703 12 72 65

Tim Johanson

Projektutvecklare

tim.j@rstudio.se
+46 (0) 762 69 34 37

Anton Josefsson

Byggnadsingenjör | IT-ansvarig

anton.j@rstudio.se
+46 (0) 730 27 06 05

Rebecka Leidelöf

Rebecka Leidelöf

Arkitektpraktikant

rebecka.leidelof@rstudio.se
-

Sara Moberg

Arkitekt MSA

sara.moberg@rstudio.se
+46 (0) 708 94 08 47

Cecilia Oldenqvist

Arkitekt MSA

cecilia.o@rstudio.se
+46 (0) 735 52 56 14

Rajaâ Oufares

Arkitekt SAR/MSA (Föräldraledig)

rajaa.o@rstudio.se
+46 (0) 732 44 72 02

Parisa Pour

Inredningsarkitekt | Arkitekt SIR/MSA MFA

parisa.p@rstudio.se
+46 (0) 708 24 48 42

Mikael Rücker

Mikael Rücker

Arkitekt SAR/MSA | Partner

mikael.rucker@rstudio.se
+46 (0)704 80 63 88

Dorin Samano

Arkitekt SAR/MSA | Byggnadsingenjör

dorin.s@rstudio.se
+46 (0) 701 47 27 68

Niranjan Tamrakar

Arkitekt SAR/MSA

niranjan.t@rstudio.se
+46 (0) 704 30 34 22

Thomas Wernersson

Senior advisor retail planning

thomas.w@rstudio.se
+46 (0) 705 93 33 71