Rstudio for architecture AB
Första Långgatan 21
SE-413 27 GÖTEBORG
Org.nr: 556806-9214
+46 (0) 31-762 00 80
info@rstudio.se

MEDARBETARE

Sofia Andersson

VD |Arkitekt MSA | Partner | BREEAM AP

sofia.a@rstudio.se
+46 (0) 733 71 93 23

Mathias Arnlinder

Arkitekt SIR/MSA

mathias.a@rstudio.se
+46 (0) 734 02 98 97

Guisli Benito

Arkitekt SAR/MSA | Gruppchef

guisli.b@rstudio.se
+46 (0) 701 41 48 97

Olof Bern Antonsson

Arkitekt SAR/MSA

olof.ba@rstudio.se
+46 (0) 762 60 38 87

Carl Birath

vVD |Arkitekt MSA |Partner

carl.b@rstudio.se
+46 (0) 709 68 80 66

Mirian Ehrenberger

Arkitekt MSA

mirian.e@rstudio.se
+46 (0) 705 12 41 60

Magnus Gillström

Ingenjör

magnus.g@rstudio.se
+46 (0) 723 29 93 00

Bjarte Haavaag

Retail Architect | Senior Advisor

bjarte.h@rstudio.se
+46 (0) 705 93 33 45

Simon Hasselblom

Arkitekt SAR/MSA

simon.h@rstudio.se
+46 (0) 735 09 71 31

Aime Hellrand

Arkitekt SAR/MSA

aime.h@rstudio.se
+46 (0) 737 75 60 24

Jonas Häggström

Kontorschef| Ingenjör |Partner

jonas.h@rstudio.se
+46 (0)72 397 07 68

John R Johanson

Arkitekt SAR/MSA | Grundare | Partner

jrj@rstudio.se
+46 (0) 703 12 72 65

Tim Johanson

Projektutvecklare

tim.j@rstudio.se
+46 (0) 762 69 34 37

Anton Josefsson

Byggnadsingenjör

anton.j@rstudio.se
+46 (0) 730 27 06 05

Stefan Liljeblad

Retail Specialist

stefan.l@rstudio.se
+46 (0) 708 96 44 33

Sara Moberg

Arkitekt | Praktikant

sara.m@rstudio.se
+46 (0) 768 54 98 23

Cecilia Oldenqvist

Arkitekt MSA

cecilia.o@rstudio.se
+46 (0) 767 65 05 21

Rajaâ Oufares

Arkitekt SAR/MSA

rajaa.o@rstudio.se
+46 (0) 732 44 72 02

Parisa Pour

Inredningsarkitekt | Arkitekt SIR/MSA MFA

parisa.p@rstudio.se
+46 (0) 708 24 48 42

Dorin Samano

Arkitekt MSA | Byggnadsingenjör

dorin.s@rstudio.se
+46 (0) 701 47 27 68

Niranjan Tamrakar

Arkitekt SAR/MSA

niranjan.t@rstudio.se
+46 (0) 704 30 34 22

Carl-Johan Viklund

Arkitekt MSA |Partner | Marknad

carl-johan.v@rstudio.se
+46 (0) 703 12 79 70

Rasmus Warfvinge

Arkitekt MSA | Marknad

rasmus.w@rstudio.se
+46 (0) 725 72 44 55

Thomas Wernersson

Retail Specialist

thomas.w@rstudio.se
+46 (0) 705 93 33 71

Alesia Wessfeldt

Arkitekt MSA

alesia.w@rstudio.se
+46 (0) 704 80 63 88

Winston

Kontorshund